Pokoje Gościnne Rudka Iława - Nowa Wieś

Cena: 30 - 60 zł /osoby
Adres: ul. Jowisza 91; Nowa Wieś, 14-200 Iława
Region: Mazury, Pojezierze Iławskie
Telefon: 504 156 670
E-mail: lrudzinska@gmail.com

Ilość miejsc noclegowych: 18

Rodzaj obiektu:

Pokoje Gościnne

Dla gości:

boisko, grill, parking, plac zabaw, rowery

Udogodnienia:

aneks kuchenny, czajnik bezprzewodowy, Internet WiFi, lodówka, naczynia kuchenne, telewizor, łazienka


   Opis obiektu:

Pokoje gościnne Rudka, to 5 dużych, komfortowo urządzonych, przestrzennych pokoi z łazienkami, TV SAT, naziemna cyfrowa lub internetowa, internetem bezprzewodowym, trzy kuchnie kompletnie wyposażone. Do dyspozycji naszych gości ogród z widokiem na staw, grill, miejscem na ognisko, drewniana altana idealna na wieczorne biesiady, boisko do gry w siatkówkę ( badmintona, huśtawka i dużo więcej ).

* Dwa z naszych pokoi posiadają balkony z widokiem na ogród i staw, aneks kuchenny znajdujący się w sąsiedztwie tych pokoi i będący do wyłącznej dyspozycji gości z tych dwóch pokoi, łazienki w pokojach, TV, dostęp do internetu bezprzewodowego;
* Trzeci pokój z kuchnią i łazienką (tzw. studio), TV, dostęp do internetu bezprzewodowego;
* Pozostałe pokoje stanowią jedno przestrzenne, komfortowo urządzone mieszkanie (apartament 60m.) z oddzielnym wejściem. Każdy z pokoi ma oddzielną łazienkę, osobne wejście ze wspólnego korytarza (przedpokoju), każdy z pokoi zamykany na klucz, TV, dostęp do internetu bezprzewodowego.
* Do wyłącznej dyspozycji gości w pełni wyposażona kuchnia, będąca częścią tego mieszkania.

Jest to doskonała oferta dla grupy znajomych lub rodzin z dziećmi, którzy podróżują i odpoczywają razem. Mieszkanie to zapewnia komfort, bliskie obcowanie z przyjaciółmi ( wspólna kuchnia i miejsce do odpoczynku w ogrodzie ) ale również zapewnia prywatność i relaks w oddzielnych sypialniach z łazienkami. Mieszkanie przeznaczone jest dla 6 - 7 osób. 

Także udostępnia:
- parking (wystarczające miejsce dla TIR);
- rowery;
- ogród z grillem i altaną;
- boisko do gry w siatkówkę i badmintona wraz ze sprzętem;
- huśtawkę.