Noclegi nad jeziorem, domki, nowoczesna restauracja, port, czarter łodzi

Cena: 280 PLN
Adres: Piaski 9, 12-220 Ruciane-Nida
Region: Mazury
Telefon: 798768149
E-mail: mazurskigaj@gmail.com
www: mazurskigaj.com

Ilość miejsc noclegowych: 93

Rodzaj obiektu:

Apartamenty, Domki Letniskowe, Gastronomia, Ośrodki Wczasowe, Wypożyczalnie

Dla gości:

basen, boisko, grill, kajaki, miejsce na ognisko, parking, plac zabaw, plaża

Udogodnienia:

czajnik bezprzewodowy, lodówka, naczynia kuchenne, ręczniki, suszarka do włosów, taras, telewizor, łazienka


   Opis obiektu:

Nasz ośrodek oferuje:

16 domków 4-5 osobowych oraz dwa apartamenty. Do dyspozycji gości jest również restauracja z tarasem widokowym, oraz barem. Dla młodszych gości stworzyliśmy plac zabaw na którym uciechę znajdą również dorośli. Posiadamy bogatą ofertę czarteru łodzi (Jachty, Łodzie luksusowe, Motorówki, Skutery wodne), współpracujemy z firmą FMAGNUM, która prowadzi serwis wodny łodzi motorowych oraz naprawy łodzi. Dysponujemy także atrakcjami wodnymi (Banan na 10 os., Koło na 3 os., Narty wodne). W ofercie mamy również wynajem skuterów lądowych. Ośrodek położony jest 4 km od Rucianego-Nidy, do Mikołajek lądem mamy ok 30 km, natomiast transportem wodnym ok 12 km, więc warto skorzystać z naszych dodatkowych atrakcji takich jak czarter łodzi.

Sąsiadujemy z takimi miejscowościami jak:

Kadzidłowo – Park dzikich zwierząt , Wierzba – możliwość przepłynięcia promem do Mikołajek , Iznota – piękne miejsce do zwiedzania (restauracje w grotach) i inne.. , Popielno – konie dziko hasające po lesie i drodze; możliwość bliskiego kontaktu z naturą.

Ośrodek czynny cały rok.

Zapraszamy !!! Do organizowania u Nas imprez okolicznościowych ( urodziny, imieniny, spotkania biznesowe, integracyjne) do dyspozycji przestronna, nowoczesna restauracja, która posiada swój nie powtarzalny klimat.