Na zielonej łące...

Cena: 40 - 60 zł/osoba
Adres: Wólka 11c, 12-220 Ruciane-Nida
Region: Mazury
Telefon: 509491599
E-mail: nazielonejlace@op.pl
www: web.facebook.com/MysinscyKasiaJacek/

Ilość miejsc noclegowych: 10

Rodzaj obiektu:

Pokoje Gościnne


   Opis obiektu:

Rowerzysto, biegaczu, leniwcu hamakowy, chcesz naładować „akumulatory” wyciszyć się lub po prostu odpocząć w zakątku Mazur… w miejscowości Wólka (2,5 godziny drogi samochodem od naszej stolicy) nasz Gościniec „NA ZIELONEJ ŁĄCE” będzie doskonały dla Ciebie.

Mamy 7 ha łąk gdzie możesz spacerować i napawać się bliskością natury, albo zobaczyć jak bobry zbudowały tamę lub po prostu usiąść na ławeczce i cieszyć się widokiem. W naszych brzózkach poleżysz na hamaku albo poszukasz grzybów. Dla aktywnych fantastyczne trasy rowerowe (rowery można wypożyczyć na miejscu), które mogą się zmienić w trasy do biegania. Bliskość (3 km) rzeki Krutyń sprawi, że z przyjemnością wybierzesz się na kajaki a dla chwilowo spragnionych tłumów zapraszamy do odwiedzenia Mikołajek, które znajdują się 25 minut drogi samochodem od nas. Potem i tak wrócisz do nas napawać się porannym nawoływaniem żurawi, świergotem ptaszków i kującą w uszy Ciszą.

Nasz kameralny gościniec ma tylko 4 wygodne i nietuzinkowe pokoje, przez co goście czują się jak w domu. Przestronny, darmowy parking. W pełni wyposażona kuchnia z dużą lodówką, mikrofalówką, piekarnikiem, płytą indukcyjną oraz grill gazowy na zewnątrz oraz miejsce z tradycyjnym ogniskiem sprawi, że nie musisz szukać restauracji…. aby się posilić i zebrać siły na dalszy wypoczynek. Przestronność jadalni i dwa wygodne duże tarasy sprawiają ze goście nie muszą się czuć jakby spędzali wakacje w zatłoczeniu.

Zimową porą też jest co robić… czemu nie objechać jezior po lodzie (przy brzegu jezior) a dla narciarzy stok narciarski w Mrągowie lub Mikołajkach oddalony od nas tylko o 25 minut drogi samochodem...