Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny SOSENKA

Cena: Na telefon
Adres: ul. Sochonie 49/6, 16-010 Wasilków
Region: Podlasie
Telefon: 857186650, 508 061 013
E-mail: biuro@pensjonatsosenka.pl
www: www.pensjonatsosenka.pl

Rodzaj obiektu:

Ośrodki Wczasowe

Dla gości:

grill, miejsce na ognisko, parking, plac zabaw

Udogodnienia:

aneks kuchenny, lodówka, telewizor, łazienka


   Opis obiektu:

Potrzebujesz odpoczynku? Oderwania się od miejskiego zgiełku i stresu? Szukasz spokojnego miejsca by się zrelaksować lub utrzymać dobrą formę? Przyjedź do Ośrodka Wczasowo-Rehabilitacyjnego Sosenka położonego na skraju Puszczy Knyszyńskiej we wsi Sochonie.

Oferujemy:
* turnusy rehabilitacyjne 7, 10, 14 dniowe, miesięczne (pełnopłatne i dofinansowane z PFRONu) z aż 5 zabiegami dziennie
* zabiegi lecznicze pełnopłatne (ponad 60 zabiegów w ofercie)
* zabiegi relaksacyjne i pakiety zabiegów będące idealnym prezentem nakażą okazję
* weekendy Zdrowia i Urody
* organizację szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych

Korzystna lokalizacja: Znajdujemy się tylko 6 km od granic Białegostoku. Dzięki takiemu położeniu jadąc z centrum stolicy województwa możecie być Państwo u nas w ciągu 15 minut. Do wsi Sochonie dojeżdża także autobus linii 102 Białostockiej Komunikacji Miejskiej. Dzięki współpracy z Express Taxi nasi goście otrzymują atrakcyjne rabaty (szczegóły na naszej stronie internetowej).

Chwile wytchnienia: Znajdujemy się na skraju Puszczy Knyszyńskiej. Parkowo-leśne otoczenie Ośrodka sprzyja wypoczynkowi i wzmacnia efekty zabiegów leczniczych. Bliskość przyrody pozwala oderwać się od miejskiego zgiełku i ułatwia powrót do zdrowia. Wokół Ośrodka biegną liczne trasy rowerowe, narciarskie, szlaki jazdy konnej i ścieżki do Nordic Walking. Naszym gościom oferujemy ponad 60 zabiegów, pełne wyżywienie podczas pobytów, dostęp do sali fitness, zajęcia rekreacyjno-sportowe, pokoje z łazienkami, Internet bezprzewodowy, kijki Nordic Walking, rowery turystyczne, stacjonarne i wiele innych atrakcji.

Przywracanie zdrowia: Otrzymanie w 2006 roku nagrody Marszałka Województwa Podlaskiego - Podlaskiej Marki Roku umocniło nas w dążeniu do osiągania jak najwyższych standardów w zakresie rehabilitacji. Praca naszej doświadczonej kadry doceniana jest przez kuracjuszy z całej Polski, a coraz częściej także z zagranicy. Świadczą o tym powracający do nas pacjenci chcący systematycznie dbać o swoją kondycję i samopoczucie pod naszą opieką.

Poza rozbudowaną ofertą zabiegów oferujemy także możliwość poznania najciekawszych, często nieznanych miejsc północno-wschodniej Polski organizując naszym gościom wycieczki turystyczne. Umożliwiamy też poznanie kultury poprzez degustację kuchni regionalnej, ale na co dzień oferujemy posiłki lekkostrawne z uwzględnieniem diet.

Ośrodek posiada doskonale wyposażoną bazę zabiegową oraz profesjonalną kadrę medyczną. Proponujemy zabiegi w systemie dziennym (pełnopłatne zabiegi rehabilitacyjne i relaksacyjne), a także stacjonarnym: turnusy rehabilitacyjne i relaksacyjne Weekendy Zdrowia i Urody.

Oferujemy zabiegi lecznicze z zakresu:

* fizykoterapii
laseroterapia
elektroterapia
magnetoterapia
ultradźwięki
stymulacja urologiczna
prądy interferencyjne, diadynamiczne, Kotza
TENS
galwanizacja
jonoforeza
krioterapia miejscowa
inhalacje
światłolecznictwo
* masażu
* balneoterapii
* hydroterapii
* kinezyterapii
* kąpieli
* zajęć z Nordic Walking
* oferty fitness
ćwiczenia z elementami Body Art.
Zdrowy kręgosłup
Body Ball
ćwiczenia dla osób starszych
ćwiczenia siłowe
stretching
ćwiczenia z elementami Pilatesu
ABT
Cardio