KRESY - Apartamenty i Galeria Sztuki

Cena: od 150 do 240 zł. za apartament
Adres: Pogorzelce 19, 17-230 Białowieża
Region: Podlasie
Telefon: 85 681 26 66; 694 518 114
E-mail: noclegi@galeriakresy.pl
www: www.galeriakresy.pl

Ilość miejsc noclegowych: 21

Rodzaj obiektu:

Apartamenty

Dla gości:

grill, parking, plac zabaw

Udogodnienia:

aneks kuchenny, czajnik bezprzewodowy, lodówka, naczynia kuchenne, telewizor, łazienka


   Opis obiektu:

Nasza firma jest zlokalizowana na polanie, w malowniczej osadzie Pogorzelce przy trasie wycieczkowej między Białowieżą a Uroczyskiem Stara Białowieża. Uroczysko Stara Białowieża słynie ze starych królewskich dębów nazwanych ich imionami. Zlokalizowane jest w geometrycznym centrum Puszczy Białowieskiej. Wokół rozciąga się obszar krajobrazu chronionego zajmujący powierzchnię ponad 2.500 km kw. Należy on do najczystszych pod względem ekologicznym rejonów nie tylko w Polsce ale także w Unii Europejskiej. Niezwykła krystaliczność powietrza i brak poświaty miast stwarzają niezapomniane wrażenie podczas obserwacji nieba nocą, natomiast woda pozyskana ze śniegu z obojętnie jakiej warstwy jest idealnie czysta. Spokój, cisza i odgłosy dzikiej przyrody emanujące z otoczenia stale są słyszalne na naszej posesji. Bogactwo ptaków - w ciągu roku na naszym terenie naliczyliśmy 84 gatunki ptaków, w tym kilka rzadkich. Nasza posesja jest położona na wzniesieniu i ma jeden z najpiękniejszych widoków na Podlasiu - widok na dolinę Narewki i na Rezerwat ścisły Puszczy Białowieskiej.

Apartamenty i pokoje do Państwa dyspozycji mieszczą się w samodzielnych budynkach zlokalizowanych na jednej posesji wraz z ogrodem, stawem oraz zapleczem rekreacyjnym i parkingiem. Do dyspozycji Gości pozostaje 21 miejsc noclegowych z możliwością różnych aranżacji.

Każdy Apartament jest dwupoziomowym lokum. Na parterze znajduje się duże pomieszczenie z 2-osobowym łożem, stołem oraz dodatkowymi meblami. Na górze znajduje się duża łazienka oraz pokój z dwoma łózkami i stolik z krzesłami. Każdy apartament ma dostęp do szerokopasmowego internetu i TV Cyfrowy Polsat. Duży salon rekreacyjny zapewnia wygodny wypoczynek i miejsce do spożywania posiłków oraz stwarza możliwość przyjęć okolicznościowych do 25 osób. W sąsiedztwie salonu znajduje się kompleksowo wyposażona kuchnia do dyspozycji wszystkich gości. Przy wejściu do budynku jest zadaszony taras z dużym stołem. Na tarasie jest tradycyjny piec z kuchnią do przygotowania posiłków oraz wędzarnia i grill. Na życzenie Gości zapewniamy całodzienne wyżywienie. Atrakcją jest możliwość degustacji potraw niepowtarzalnej kuchni regionalnej.

Apartamenty gościnne i pokoje to doskonałe miejsce wypoczynku i zabawy dla rodzin, niedużych grup turystycznych oraz biznesowych spotkań firmowych.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.galeriakresy.pl