Pokoje Gościnne Kalinowski

Cena: 120 PLN/pokój 1-osobowy
Adres: ul. Kryńska 32, 16-100 Sokółka
Region: Podlasie
Telefon: 668 868 515
E-mail: hotel@kalinowski-hotel.pl
www: www.kalinowski-hotel.pl

Rodzaj obiektu:

Gastronomia, Pokoje Gościnne

Dla gości:

parking

Udogodnienia:

Internet WiFi, telewizor, łazienka


   Opis obiektu:

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 25 gustownie wykończonych i komfortowo urządzonych pokoi 1, 2, 3 i 4 osobowych. W trzech pokojach naszym Gościom oferujemy łóże małżeńskie. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z ręcznikami, TV-satelitrną oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.

Dysponujemy salą bankietową wyposażoną w najwyższej jakości sprzęt nagłaśniający, urządzenia do wytwarzania efektów świetlnych oraz dwa ekrany plazmowe. Do dyspozycji naszych gości mamy również 56 miejsc noclegowych. Nasze pokoje wyposażone są w telewizory LCD, łącza internetowe oraz łazienki z prysznicem. Dodatkowo oferujemy naszym klientom garaże, jak i strzeżone parkingi samochodowe oraz autokarowe.

Organizujemy zarówno prywatne imprezy okolicznościowe (urodziny, imieniny, chrzciny, spotkania starych przyjaciół po latach) jak i imprezy specjalne (wesela, sylwester). Oferujemy także możliwość przygotowania konferencji, integracyjnych eventów firmowych czy spotkań biznesowych. Do wszystkich organizowanych przez nas imprez zapewniamy obsługę gastronomiczną i kelnerską.