Guzianka - Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy

Cena: od 160 PLN/pokój 1 osobowy
Adres: ul. Guzianka 7, 12-200 Ruciane-Nida
Region: Mazury
Telefon: 87 517 18 17; 693 748 999
E-mail: recepcja@guzianka.pl
www: guzianka.pl

Ilość miejsc noclegowych: 180

Rodzaj obiektu:

Apartamenty, Domki Letniskowe, Gastronomia, Ośrodki Wczasowe, Pokoje Gościnne

Dla gości:

boisko, grill, kajaki, miejsce na ognisko, parking, ping pong, plac zabaw, plaża, pomost, rowery, łódź wiosłowa

Udogodnienia:

lodówka, telewizor, łazienka


   Opis obiektu:

Ośrodek położony jest na obrzeżu znanej mazurskiej miejscowości turystycznej Ruciane-Nida, na skraju Puszczy Piskiej i Mazurskiego Parku Krajobrazowego, bezpośrednio nad urokliwym jeziorem Bełdany, będącego częścią Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Ci z Państwa, którzy najbardziej cenią sobie wycieczki - piesze i rowerowe - oraz zbieranie grzybów i owoców leśnych, z pewnością nie będą zawiedzeni. Ruciane-Nida jest przecież położone w sercu Puszczy Piskiej, a liczne szlaki turystyczne zachęcają do wędrówek.

Guzianka to także wspaniałe miejsce do uprawiania sportów wodnych, a Ruciane - Nida jest punktem wypadowym do żeglowania po Wielkich Jeziorach Mazurskich. W sąsiedztwie znajduje się śluza wodna, łącząca Bełdany z Jeziorem Nidzkim.

Ośrodek dysponuje bazą noclegową dla 180 osób, posiada pokoje 1 i 2 -osobowe oraz apartamenty w budynku hotelowym, a także całoroczne domki 4 - 6 osobowe, gastronomia ośrodka serwuje smaczną domową kuchnię, w klimatyzowanej restauracji mieszczącej 150 osób. port żeglarski oferuje sprzęt pływający, kawiarnia, boiska do siatkówki, korty tenisowe, sala gier, kąpielisko, plac zabaw dla dzieci, krąg ogniskowy, kącik zabaw dla dzieci w lipcu i sierpniu.