Dom Gościnny AZYL

Cena: rozsądne
Adres: Stary Folwark 19, 16-402 Stary Folwark
Region: Suwalszczyzna
Telefon: 604 179 877
E-mail: azyl-wigry@tlen.pl
www: www.azyl-wigry.com

Rodzaj obiektu:

Pensjonaty

Dla gości:

grill, parking, rowery

Udogodnienia:

aneks kuchenny, balkon, czajnik bezprzewodowy, lodówka, naczynia kuchenne, ogrzewanie, ręczniki, taras, telewizor, łazienka


   Opis obiektu:

DOM GOŚCINNY "AZYL" w Starym Folwarku proponuje całoroczny wypoczynek nad jeziorem Wigry w sercu Wigierskiego Parku Narodowego.

Miejscowość ta o tradycjach turystycznych sięgających dwudziestych lat XX wieku usytuowana wśród jezior, lasów i wzgórz to jeden z najpiękniejszych i najczęściej odwiedzanych zakątków Suwalszczyzny. Perłą krajobrazu ukształtowanego przez tzw. lodowiec skandynawski jest jedno z najgłębszych i największych jezior Polski - j.Wigry wraz z przepływającą przez jego toń rzeką Czarną Hańczą, a nierozerwalnym elementem tego terenu jest zabytkowy zespół poklasztorny zakonu Kamedułów.

W tej atrakcyjnej okolicy oferujemy do wynajęcia oddaloną o ok. 400m od brzegu jeziora Wigry prywatna posesję o powierzchni ok. 1300m2 składającą się z dwóch domów o wysokim standardzie z garażem, miejscami parkingowymi oraz terenem zieleni.

Lokalizacja naszego obiektu czyni z niego doskonałą bazę wypadową do wycieczek krajoznawczych po Suwalszczyźnie i na Litwę ( Wilno, Troki), rajdów rowerowych i spływów kajakowych na Suwalszczyźnie i Litwie.