Pokoje w Tolkmicku nad Zalewem Wiślanym

Cena: 30-35 PLN/osoba/doba
Adres: ul. Kościelna 1, 82-340 Tolkmicko
Region: Warmia
Telefon: 55 231 61 09; 507 707 096
E-mail: malysko7@wp.pl
www: www.pokoje.tolkmicko.com.pl

Rodzaj obiektu:

Pokoje Gościnne

Dla gości:

grill, parking

Udogodnienia:

Internet WiFi, telewizor, łazienka


   Opis obiektu:

Jesteśmy w posiadaniu 8 pokoi wyposażonych standardowo łącznie 16 miejsc noclegowych przeznaczonych pod wynajem dla gości. Do dyspozycji gości przedstawiamy ogólnie dostępną kuchnię. Każdy z gości ma swobodny dostęp do swojego pokoju i domu poprzez przekazanie we władanie kluczy. Dysponujemy  także zagospodarowanym podwórkiem. 

W tym  samodzielna, kwatera trzy - pokojowa z kuchnią i łazienką (w pełni wyposażone). Kwatera posiada  odrębne wejście i idealnie nadaje się na noclegi rodzinne czy też osób ze sobą zaprzyjaźnionych. 

Cena od osoby za dobę wynosi 30 zł  lub 35 zł za jedną noc. Dłuższy pobyt powyżej 5 dni może podlegać negocjacji cenowej.

Do Państwa dyspozycji: zagospodarowane podwórko, leżaki, grill elektryczny i węglowy, rowery i „kijki” oraz stały dostęp do internetu.

Nasz obiekt posiada rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl

Gmina Tolkmicko objęta jest w dużej części Parkiem Krajobrazowym "Wysoczyzna Elbląska" z bogatą rzeźbą powierzchni i bujnym zalesieniem. Łączą się tu w jedno krajobrazy górski, lesisty i morski, roztaczając niezwykle piękne widoki.

W Tolkmicku znajduje się zagospodarowana  plaża i kąpielisko oraz baza gastronomiczna. W  sezonie letnim codziennie z Tolkmicka do Krynicy Morskiej kursują tramwaje wodne.