Willa Dąbrowa

Cena: 199 PLN/pokój 2-osobowy
Adres: ul. Dębowa 45, 14-120 Dąbrówno
Region: Warmia
Telefon: 604 315 501
E-mail: biuro@willadabrowa.pl
www: www.willadabrowa.pl

Rodzaj obiektu:

Apartamenty, Domy Wille, Pokoje Gościnne

Dla gości:

bilard, grill, kajaki, parking, ping pong, plac zabaw, rowery, sauna, siłownia, łódź wiosłowa

Udogodnienia:

Internet WiFi, telewizor, łazienka


   Opis obiektu:

Willa Dąbrowa jest miejscem wyjątkowym. Jest oazą ciszy a pobyt tutaj jest dla naszych gości jak odrodzenie po miesiącach ciężkiej pracy w zgiełku gwarnych miast. Przestronne i urządzone w domowym stylu pokoje zapewniają komfort i swobodę odpoczynku. Do dyspozycji naszych gości oddajemy wygodne, rodzinne apartamenty typu studio a także pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z własnymi funkcjonalnymi łazienkami, telewizją i dostępem do Internetu.

W Willa Dąbrowa mogą Państwo cieszyć każdą chwilą relaksu w saunie suchej i mokrej z wiadrem fińskim, oraz skorzystać salonu do relaksacyjnego masażu.

Nie ma nic przyjemniejszego niż widok z okna na wschodzące nad jeziorem słońce o poranku czy zapach wieczornych traw, którym rozkoszować możesz się na balkonie czy tarasie, a doznasz tego zatrzymując się na wakacje w Willi Dąbrowa.

Obszerny salon z kominkiem wyposażony w sprzęt audiowizualny pozwala na stworzenie w czasie niepogody ciepłej, rodzinnej atmosfery i spędzenie czasu w atrakcyjny sposób. W ciepłe letnie dni prowadzi naszych gości wprost na ogromny taras, skąd przy filiżance smakowitej kawy lub herbaty możesz delektować się wspaniałym widokiem na jezioro i harmonią kolejnego beztroskiego dnia.

Z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych gości przygotowaliśmy salę rekreacyjną wyposażoną we wszystko, co jest niezbędne by atrakcyjnie spędzić czas, nie opuszczając progów Willi Dąbrowa. Możesz skorzystać wraz z rodziną ze stołu do gry w bilard, tenisa stołowego czy piłkarzyki. Dbający o formę mają do dyspozycji zróżnicowany sprzęt do ćwiczeń w siłowni a najmłodsze pociechy mogą do woli figlować w specjalnie dla nich przygotowanym pokoju zabaw.