Ośrodek Wypoczynkowy w Szczepankowie

Cena: 600 zł /7 dni; 1250 zł /13 dni - z wyżywieniem
Adres: Szczepankowo 32, 12-120 Dźwierzuty
Region: Mazury
Telefon: 89 621 17 80
E-mail: szczepankowo@interia.pl
www: www.szczepankowo.pl

Ilość miejsc noclegowych: 40

Rodzaj obiektu:

Agroturystyka, Ośrodki Wczasowe

Dla gości:

boisko, grill, miejsce na ognisko, parking, plac zabaw, pomost, rowery, łódź wiosłowa

Udogodnienia:

balkon, łazienka


   Opis obiektu:

Ośrodek położony jest na Mazurach pomiędzy dwoma uroczymi miastami Szczytnem i Biskupcem. Usytuowanie ośrodka w środku lasu nad brzegiem jeziora gwarantuje ciszę, spokój oraz bezpieczeństwo. Dysponujemy 40 miejscami w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami. Ponadto posiadamy łodzie do wędkowania, rowery wodne, rowery turystyczne, boisko do siatkówki, duży plac zabaw dla dzieci, mini siłownię, suszarnie grzybów i smażalnie ryb. Proponujemy przejażdżki bryczką, wozem konnym i na koniach. Zapewniamy miłą i sympatyczną obsługę oraz smaczną kuchnię także różne diety.

Klimat ośrodka - sosnowy las - jest wskazany dla dzieci często przeziębiających się i z problemami dróg oddechowych. Cały teren ośrodka jest ogrodzony. Dysponujemy dużym placem zabaw i kącikiem zabaw na niepogodę. Przepiękne trasy spacerowe. Możliwość opieki nad dziećmi przez wykwalifikowaną opiekunkę (odpłatnie). Zapewniamy zdrowe, smaczne i dietetyczne jedzenie z kuchni ośrodka. Dzieci do lat 2 gratis.

Jezioro Szczepankowskie, nad którym usytuowany jest ośrodek jest jeziorem o I klasie czystości. Co rocznie zarybiane! Występuje tu szczupak, lin, płoć i karp. Ośrodek otrzymał rekomendację ośrodka przyjaznego wędkarzom "z nami na ryby" nadawaną przez Wiadomości Wędkarskie. Dysponujemy łodziami i kładkami. Ze względu na położenie ośrodka w dużym kompleksie leśnym zapraszamy jesienią na grzyby. Na miejscu znajduje się suszarnia grzybów. Proponujemy również leśne piesze wycieczki na zbiory żurawin, które pomożemy przetworzyć.

Po więcej informacji na temat ośrodka zapraszamy na naszą stronę internetową - www.szczepankowo.pl