Ach! Mazury stanica Mikołajki

Cena: 99 PLN
Adres: ul. Leśna 1, 11-730 Mikołajki
Region: Mazury
Telefon: 874216022, 506747767
E-mail: recepcja@achmazury.pl
www: achmazury.pl

Ilość miejsc noclegowych: 76

Rodzaj obiektu:

Gastronomia, Ośrodki Wczasowe, Pensjonaty, Wypożyczalnie

Dla gości:

grill, kajaki, miejsce na ognisko, parking, plac zabaw, pomost, rowery

Udogodnienia:

balkon, czajnik bezprzewodowy, Internet WiFi, lodówka, naczynia kuchenne, ogrzewanie, taras, telewizor, łazienka


   Opis obiektu:

Ach! Mazury Stanica Mikołajki, to całoroczny obiekt oddany do użytku w 2014 r.

Stanica położona jest w malowniczej części miasta, nad brzegiem Jeziora Mikołajskiego w bliskim sąsiedztwie mazurskiego lasu. Do centrum miasta jest zaledwie 5 minut spacerem, jednak usytuowanie na spokojnych obrzeżach Mikołajek, daje poczucie kameralnej atmosfery i intymności. Idealna lokalizacja zapewnia znakomite warunki do wypoczynku i pracy oraz umożliwia łatwy dostęp do okolicznych atrakcji.

Do dyspozycji Gości jest 26 komfortowych pokoi dwuosobowych (każdy z możliwością dostawki) wyposażonych w lodówki, telewizory, suszarki do włosów oraz łącza komputerowe. Ze wszystkich rozciąga się niezapomniany widok na mazurskie krajobrazy: Jezioro Mikołajskie i Puszczę Piską.

Stanica posiada przestronną i w pełni wyposażoną salę konferencyjną oraz parking.
W sąsiedztwie znajduje się plaża, wiata do grillowania i miejsce na ognisko. Na miłośników aktywnego wypoczynku czeka boisko do siatkówki plażowej, wypożyczalnia rowerów i sprzętu wodnego a dla najmłodszych plac zabaw. W trosce o spokój i bezpieczeństwo Gości, teren jest monitorowany.

Stanica to doskonałe miejsce zarówno na dłuższy, jak i weekendowy wypoczynek w gronie rodziny czy przyjaciół. To także idealne miejsce dla biznesu np. szkolenia, konferencje, spotkania integracyjne.

Ach! Mazury Stanica Mikołajki, to komfort wypoczynku i pracy blisko natury, to także niezapomniane emocje, towarzyszące wyprawom do Krainy Tysiąca Jezior…