Wakacje na Warmi i Mazurach

Cena: od 140 PLN / domek / doba
Adres: Gajlity, 11-100 Lidzbark Warmiński
Region: Warmia
Telefon: +48 89 767 31 61; +48 601 671 511
E-mail: ablazek@go2.pl
www: www.blazek.pl/blanki

Ilość miejsc noclegowych: 6

Rodzaj obiektu:

Domki Letniskowe, Domy Wille

Dla gości:

grill, parking, plaża, pomost, rowery

Udogodnienia:

aneks kuchenny, czajnik bezprzewodowy, lodówka, taras, telewizor, łazienka


   Opis obiektu:

Budynek letniskowy znajduje się nad jeziorem Blanki we wsi Gajlity, sołectwo Suryty, gmina Lidzbark Warmiński. Siedlisko stanowią cztery domki letniskowe ogrodzone siatką na słupkach stalowych. Wewnątrz działki podzielone są żywopłotami. Siedlisko znajduje się na południowo-zachodnim brzegu jeziora Blanki przy drodze gruntowej Radostowo-Suryty. Odległość do jeziora wynosi 60 m. Na brzegu jeziora znajduje się pomost wraz z plażą.

Budynek jest murowany, parterowy z poddaszem użytkowym, całkowicie podpiwniczony. Od strony północnej znajduje się wiata na samochód. Od strony południowej obszerny taras - 15 m2 z wyjściem na działkę. Wygodne meble ogrodowe umożliwiaja spożywanie posiłków na tarasie osłoniętym zwijanym zadaszeniem. Na parterze znajduje się pokój dzienny (16,7 m2) z kominkiem, radiem i telewizorem (TVP plus SAT), kuchnia otwarta z kącikiem jadalnym (4,5 m2), WC z natryskiem (4 m2), oraz korytarz (6,3 m2) ze schodami na poddasze.

Na poddaszu znajdują się dwie sypialnie (15,5 i 13,3 m2), w każdej są dwa tapczany jednoosobowe oraz wbudowane szafki na bieliznę osobistą i ubrania. W piwnicy jest pomieszczenie gospodarcze (25,2 m2), hydrofornia (4,7 m2) i drugie WC (3,3 m2). Pomieszczenie gospodarcze zapewnia dobre warunki do przechowywania owoców i warzyw oraz miejsce na wygodne składowanie sprzętu turystycznego (pontony, rowery). Podłoga wyłożona jest terakotą. Budynek przewidziany jest dla 4 do 6 osób. W ramach ceny wynajmu przekazujemy cały budynek letniskowy, a jedynie co dwa dni zabieramy worki ze śmieciami, oraz w miare potrzeb podlewamy kwiaty i krzewy na działce. Do dyspozycji gości są meble ogrodowe, 3 rowery, ponton, grill, pościel, naczynia kuchenne itp. Na życzenie przesyłamy szczegółowy wykaz wyposażenia domku.

Budynek jest zasilany w wodę z wiejskiej sieci wodociągowej o doskonałej jakości pod względem smaku, oraz czystości chemicznej i bakteriologicznej. Ciepłą wodę zapewnia elektryczny podgrzewacz wody o dużej mocy (24 kW). Kuchnia wyposażona jest w chłodziarko-zamrażarkę (120 l) i elektryczną kuchnię o czterech palnikach. Dla celów gospodarczych jest odrębne ujęcie wody z jeziora z punktem czerpalnym na zewnatrz budynku przy wiacie. Murowany i dobrze izolowany budynek oraz drzewa wzdłuż ogrodzenia zapewniają odpowiedni mikroklimat w czasie dużych upałów. Okna wyposażone są w siatki - moskiterie, które zabezpieczają przed owadami. Na terenie siedliska i plaży nie ma kleszczy. W przypadku zimnych lub deszczowych dni, odpowiednią temperaturę w budynku zapewnia elektryczne ogrzewanie podłogowe oraz kominek stałopalny, który kanałami doprowadza ciepło do sypialni na poddaszu. Niniejsze szczegółowe informacje zostały zebrane w oparciu o liczne pytania osób zainteresowanych wynajęciem domku.