Agroturystyka Antoniówka

Cena: 35 - 50 PLN/doba
Adres: Trelkówko 2d, 12-100 Szczytno
Region: Mazury
Telefon: 89 624 44 91; 505 592 249
E-mail: tosiek-1950@o2.pl
www: www.trelkowko.szczytno.pl

Rodzaj obiektu:

Agroturystyka, Domki Letniskowe, Domy Wille

Dla gości:

grill, parking, pomost, łódź wiosłowa

Udogodnienia:

aneks kuchenny, czajnik bezprzewodowy, lodówka, naczynia kuchenne, ogrzewanie, taras, telewizor, łazienka


   Opis obiektu:

Jeśli pragną Państwo spędzić dobre wczasy na Mazurach w gospodarstwie agroturystycznym, które położone jest między jeziorami Sasek Wielki (870ha) a stawem Kobylocha (38ha) to bardzo zapraszamy. Ciekawe, bo w jednym z nich ukazuje się Wodnik, a czasem nawet dwa. Mieszka też potwór sum, którego wszyscy widzieli, a nikomu nie udało się go złowić.

Do dyspozycji gości oddajemy całoroczny wolnostojący dom, położony 8km od Szczytna na działce o pow. 35 arów, posiada ogrzewanie podłogowe, kominek, dwa tarasy, dwie kuchnię, trzy łazienki, dwa oddzielne wejścia, garaż. Dom jest komfortowo wyposażony. Wszystkie sypialnie są duże i wygodne. Dom nasz został zbudowany w 1998r. i stoi między tymi jeziorami (150 i 300m). Przyjmujemy gości na Święta Bożego Narodzenia i Wielkanocy.

Posiadamy też prywatne jezioro, intensywnie zarybiane (karp, karaś, szczupak, okoń, leszcz, sum). Mamy też trzy łodzie wiosłowe, możliwość korzystania z dwóch dużych pomostów oraz możliwość skorzystania z domku na palach. Oferujemy również profesjonalne doradztwo i przewodnictwo w wędkarstwie spławikowym spinningowym i podlodowym. Nie oferujemy wyżywienia.