Ośrodek POLONEZ - Mrągowo

Cena: od 120 PLN/pokój 1-osobowy ze śniadaniem
Adres: ul. Młynowa 51, 11-700 Mrągowo
Region: Mazury
Telefon: 501 286 579, 89 741 34 80
E-mail: recepcja@osrodekpolonez.pl
www: www.osrodekpolonez.pl

Rodzaj obiektu:

Apartamenty, Gastronomia, Pokoje Gościnne

Dla gości:

bilard, boisko, parking, plac zabaw, plaża, pomost

Udogodnienia:

balkon, Internet WiFi, telewizor, łazienka


   Opis obiektu:

Serdecznie zapraszamy do jednego z najpiękniejszych miejsc na Mazurach do Mrągowa. Ośrodek POLONEZ jest malowniczo położony tuż nad brzegiem jeziora Czarnego w Mrągowie - mazurskiej stolicy muzyki Country. To wspaniałe miejsce do wypoczynku.

Wokół hotelu rozpościera się blisko 8 hektarowy, zielony teren z dwoma kortami do tenisa ziemnego, boiskami do gry w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę i piłkę plażową, placem zabaw, kąpieliskiem z pomostami, przystanią dla łodzi oraz wypożyczalnią sprzętu wodnego. Tereny otaczające Ośrodek są doskonałe do uprawiania pieszych i rowerowych wycieczek, coraz bardziej popularnego nordic walking, biegów na nartach, spływów kajakowych, grzybobrania i wędkowania. 

Do Państwa dyspozycji oddajemy 71 komfortowych, przestronnych pokoi z możliwościami dostawek. W naszym hotelu dysponujemy także dwoma, wysokiej klasy apartamentami, salą konferencyjną, salą wenecką i góralską, które idealnie nadają się do spotkań okolicznościowych. W hotelu znajdują się także Restauracja i Kawiarnia.

Pokoje hotelowe: w każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem, WC i umywalka, biurko, każdy pokój jest wyposażony w TV, dostęp do WI-FI, część pokoi posiada balkony.

W Pawilonie Letnim, dysponujemy 30 pokojami (studio 2+2) wyposażonymi w łazienkę, aneks kuchenny oraz przestronne balkony.